Članovi Radne grupe za poglavlja 2 i 19

Koordinator:     

Fondacija Centar za demokratijuNataša Vučković

Članovi:             

  1. Aleksandar Vranić – Samostalni sindikat poštanskih radnika
  2. Ana Dešić – Partneri za demokratske promene
  3. Ana Knežević Bojović – Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj NALED
  4. Andrijana Tomić – Udruženje za bezbednost i zdravlje na radu Srbije
  5. Bojana Bjelović Bosanac – Savez samostalnih sindikata Srbije
  6. Čedanka Andrić – Ujedinjeni gradski sindikati Nezavisnost
  7. Darko Đurić – Gradska organizacija Beograd Sindikat lekara i farmaceuta
  8. Dejan Grujić – Narodni parlament
  9. Dejan Škorić – Resurs centar Majdanpek
  10. Dina Rakin – Evropski pokret u Srbiji EPuS
  11. Gordana Rajkov – Centar za samostalni život osoba sa invaliditetom Srbije
  12. Gordana Savić – Užički centar za ljudska prava i demokratiju
  13. Ivana Zonjić – Sindikat lekara i farmaceuta
  14. Jasna Tesla – Samostalni sindikat zaposlenih u bankama, osiguravajućim društvima i drugim finansijskim organizacijama Srbije
  15. Jelena Anđelić – Inicijativa za razvoj i saradnju
  16. Jelena Bojović – Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj NALED
  17. Jelena Manić Radojičić/Bojan Velev – Beogradska otvorena škola
  18. Jovan Protić – Međunarodna organizacija rada
  19. Jovana Krivokuća Milovanović – Forum mladih sa invaliditetom
  20. Kosa Džakula – Centar za istraživačke i razvojne projekte EcoDev
  21. Ljiljana Pavlović – Udruženje poslodavaca
  22. Ljiljana Tomašić – Gradska organizacija Beograd Sindikat lekara i farmaceuta
  23. Ljubiša Čkovrlić – Centar za ljudska prava Čačak
  24. Marija Martinić – Ujedinjeni gradski sindikati Nezavisnost
  25. Marija Mijatović – Udruženje Centar Đorđe Vajfert
  26. Marijana Luković – PRAXIS
  27. Marijana Savić – NVO Atina
  28. Mario Reljanović – Centar za dostojanstven rad – Univerzitet Union
  29. Marko Milanović – Centar za istraživanje i razvoj društva Ideas
  30. Marko Vučenović – Institut za industrijske odnose
  31. Maša Pavlović – Inicijativa za prava osoba sa invaliditetom
  32. Miljana Stojšić Stojanovska – Unija poslodavaca Vojvodine
  33. Miloš Vučković – Udruženje Radnik
  34. Mirjana Pantelić – Udruženje preduzeća za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom Republike Srbije
  35. Miroslava Mima Perišić – Udruženje Žene na prekretnici
  36. Nada Novaković – Institut za ekonomska istraživanja
  37. Nadežda Satarić – AMITY
  38. Nebojša Đurasović – Udruženje “Prevent”
  39. Neven Marinović – SMART kolektiv
  40. Ognjen Gogić – Mreža organizacija za decu Srbije MODS
  41. Osman Balić – Liga Roma
  42. Sanja Evtimov – Centar za organizovano demokratsko okruženje
  43. Snežana Milčić – Zajedno zajedno
  44. Snežana Pavković – Timočki klub
  45. Sonja Tošković – Beogradski centar za ljudska prava
  46. Srećko Mihailović – Centar za razvoj sindikalizma
  47. Svetlana Kozić – Artesa Kikinda
  48. Tanja Jakobi – Centar za istraživanje javnih politika
  49. Uroš Delić – Fondacija Ana i Vlade Divac
  50. Vidan Danković – Udruženje za reviziju pristupačnosti
  51. Vladimir Petronijević – Grupa 484
  52. Zora Veselinović – Savez samostalnih sindikata grada Novog Sada i opština
  53. Žarko Šunderić – Centar za socijalnu politiku