Članovi Radne grupe za Poglavlje 15

Koordinator:     

Beogradski fond za političku izuzetnost / Bogdan Urošević

Članovi:             

  1. Aleksandar Jovović – Mašinski fakultet
  2. Aleksandar Macura – Nezavisni ekspert
  3. Aleksandar Vukalović – E-sigurnost
  4. Ana Ranković – NGO Fraktal
  5. Borivoje Matić – Asocijacija za održivi razvoj
  6. Branislava Jovičić – Centar za promociju održivog razvoja
  7. CEDEF (Centralno-evropski forum za razvoj)
  8. Damjan Rehm Bogunović – Fondacija Hajnrih Bel
  9. Dragana Petrović – Victoria consulting d.o.o.
  10. Dragoslava Stojiljković – Mašinski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  11. Dražen Deranja – Bio Adria Alpe Pannonia
  12. Duška Dimović – WWF Dunavsko-karpatski program
  13. Duško Medić – Centar za održive zajednice
  14. Emilija Milenković – Evropski pokret u Srbiji
  15. Goran Vasić – Garancijski fond AP Vojvodine
  16. Ilija Batas Bјelić – Elektrotehnički fakultet, Univerzitet u Beograd
  17. Ilija Đorđević – Privredna komora Zelene Srbije
  18. Izet Bojičić – Edukativni centar Tim Knjaževac
  19. Jasmina Elesković – Udruženje pravnika “IUSTITIA”, Tutin
  20. Jelena Blagojević – JP EPS
  21. Jelena Gajić – Udruženje sudijskih i tužilačkih pomoćnika Srbije
  22. Jovan Stojanović – Zesium
  23. Jovan Vujičić – Privredna komora Vojvodine
  24. Jovanka Arsić Karišić – BET – Build Energy Team
  25. Lidija Kesar – NGO Fraktal
  26. Maja Dragutinović – Privredna komora Beograda
  27. Miljan Radunović – Energetski Sistem Integrator doo – ESI
  28. Miloš Erić – FEFA
  29. Miloš Ignjatović – Nacionalna agencija za regionalni razvoj
  30. Miodrag Gluščević – Stalna konferencija gradova i opština
  31. Mirjana Bjelica – NIS a.d.
  32. Mirjana Kranjac – Pokrajinski sekretarijat za privredu, zapošljavanje i ravnopravnost polova
  33. Neda Domanović – Prirodno-matematički fakultet, Univerzitet u Novom Sadu
  34. Nikola Radovanović – NIS a.d.
  35. Nikola Vujović – RES Foundation – Mreža dobre energije
  36. Rajko Terzić – Gradski zavod za javno zdravlje
  37. Sanja Filipović – Ekonomski institut
  38. Slavica Petrović – Šumarski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  39. Slobodan Jerotić – bez afiliacije 
  40. Snežana Milošević – Ekološko društvo “Bujanovac”
  41. Sophie Kekić – Centar za istraživačke i razvojne projekte “EcoDev”
  42. Tijana Prizrenac – Klub studenata Fakulteta bezbednosti
  43. Una Doveženski – Udruženje šumarskih inženjera i tehničara Srbije
  44. Zoran Melev – Sindikat nezaposlenih
  45. Zoran Pendić – Savez inženjera i tehničara Srbije
  46. Zoran Stojanović – Gradska opština Medijana Niš
  47. Zvezdan Kalmar – Centar za ekologiju i održivi razvoj CEKOR, Subotica
  48. Zvonko Damnjanović – Građanska čitaonica EVROPA, Bor
  49. Žaklina Živković – Grupa za analizu i kreiranje javnih politika