Članovi

Koordinator:     

Valentina Đureta, Beogradski fond za političku izuzetnost 

Članovi:             

    1. Aleksandar Macura, Nezavisni ekspert
    2. Aleksandar Vukalović
    3. Ana Ranković, NGO Fraktal
    4. Borivoje Matić,  Asocijacija za održivi razvoj
    5. Branislava Jovičić, Centar za promociju održivog razvoja
    6. CEDEF (Centralno-evropski forum za razvoj)
    7. Damjan Rehm Bogunović, Fondacija Hajnrih Bel
    8. Dragana Petrović, Victoria consulting d.o.o.
    9. Dragoslava Stojiljković, Mašinski fakultet, Univerzitet u Beogradu
    10. Dražen Deranja, Bio Adria Alpe Pannonia
    11. Duška Dimović, WWF Dunavsko-karpatski program
    12. Duško Medić,  Centar za održive zajednice
    13. Emilija Milenković, Evropski pokret u Srbiji
    14. Ilija Batas Bјelić, Elektrotehnički fakultet, Univerzitet u Beograd
    15.  Ilija Đorđević, Privredna komora Zelene Srbije
    16. Jasmina Elesković, Udruženje pravnika “IUSTITIA”, Tutin
    17. Jelena Blagojević, JP EPS
    18. Jelena Gajić, Udruženje sudijskih i tužilačkih pomoćnika Srbije, Beograd
    19. Jovan Stojanović, Zesium
    20. Jovanka Arsić Karišić, BET – Build Energy Team
    21. Lidija Kesar, NGO Fraktal
    22. Maja Dragutinović, Privredna komora Beograda
    23. Miljan Radunović,  Energetski Sistem Integrator doo – ESI
    24. Miloš Erić, FEFA
    25. Miloš Ignjatović, Nacionalna agencija za regionalni razvoj
    26. Miodrag Gluščević, Stalna konferencija gradova i opština
    27. Mirjana Bjelica, NIS a.d.
    28. Mirjana Kranjac, Pokrajinski sekretarijat za privredu, zapošljavanje i ravnopravnost polova
    29. Neda Domanović, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad
    30. Nikola Radovanović, NIS a.d.
    31. Nikola Vujović, Kancelarija za energetski menadžment Vrbas
    32. Ratko Filipović, Privredna komora Vojvodine
    33. Sanja Filipović, Ekonomski institut
    34. Slavica Petrović,  Šumarski fakultet u Beogradu
    35. Slobodan Jerotić
    36. Snežana Milošević,  Ekološko društvo “Bujanovac”
    37. Sophie Kekić, Centar za istraživačke i razvojne projekte “EcoDev”
    38. Tijana Prizrenac, Klub studenata Fakulteta bezbednosti
    39. Žaklina Živković, Grupa za analizu i kreiranje javnih politika, Beograd
    40. Zoran Melev, Sindikat nezaposlenih
    41. Zoran Pendić, Savez inženjera i tehničara Srbije
    42. Zoran Stojanović, Gradska opština Medijana Niš
    43. Zvezdan Kalmar, CEKOR
    44. Zvonko Damnjanović, Građanska čitaonica EVROPA, Bor