Članovi Radne grupe za Poglavlje 10

Koordinator:

Društvo za informatiku Srbije / Nikola Marković 

Članovi:

  1. Boško Nikolić – Elektrotehnički fakultet, Beograd
  2. Božana Peregi – Udruženje Kreativni centar mladih, Novi Sad
  3. Branislav Dobrosavljević – PMI Serbia Chapter
  4. Đorđe Dukić – CEPIS/JISA
  5. Dragan Domazet – Metropolitan univerzitet
  6. Dragan Ilić – Pedagoško društvo informatičara, Niš
  7. Dragan Spasić – Javno preduzeće “Pošta Srbije”
  8. Dragan Stamenković – Društvo za informatiku Srbije
  9. Dragana Bečejski Vujaklija – Fakultet organizacionih nauka, Beograd
  10. Dragiša Kovačević – SOS kanal
  11. Dušan Rakić – Privredna komora Beograda
  12. Duško Martić – Pravo IKT
  13. Goran Đurđević – Dom zdravlja Voždovac
  14. Goran Mladenović – Niški klaster naprednih tehnologija
  15. Igor Franc – Secit security consulting
  16. Jablan Obradović – Fond solidarnosti
  17. Jasminko Hadžisalihović – Pokret za toleranciju
  18. Jelena Jovanović – Privredna komora Srbije
  19. Jelica Protić – Elektrotehnički fakultet, Beograd
  20. Jovan Stojanović – Zesium mobile
  21. Karolina Ranković – bez afiliacije
  22. Leonid Stoimenov – Elektronski fakultet, Niš
  23. Ljubomir Lazić – Metropolitan univerzitet
  24. Maja Stojanović – Građanske inicijative
  25. Marina Grnja Klajić – Novosadska novinarska škola
  26. Mihajlo Urban – Logo d.o.o.
  27. Milan Šolaja – Vojvođanski ICT Cluster
  28. Milenko Ostojić – Arhiv info
  29. Milisav Pajević – Nepušački edukativni centar
  30. Mirjana Drakulić – Fakultet organizacionih nauka, Beograd
  31. Miroslav Petrović – Arhiv info
  32. Momir Ostojić – Udruženje sudskih veštaka za informacione tehnologije “IT VEŠTAK”
  33. Nada Kostić – Udruženje građana za demokratiju Davidović – Grol
  34. Nedim Sejdinović – Udruženje nezavisnih novinara Vojvodine
  35. Nela Radomirović – Radio promene
  36. Nino Brajović – Udruženje novinara Srbije
  37. Ognjan Ilić – Arhiv Vojvodine
  38. Olivera Stojanović – Udruženje informatičara u zdravstvu Srbije
  39. Ozren Džigurski – Fakultet bezbednosti, Beograd
  40. Pavle Pavković – Društvo za informatiku Srbije
  41. Rajko Terzić – Gradski zavod za javno zdravlje
  42. Ratimir Drakulić – Fakultet organizacionih nauka, Beograd
  43. Saša Matejić – Regionalna privredna komora Niš
  44. Saša Milašinović – Društvo za informatiku Srbije
  45. Siniša Ljubojević – Saga
  46. Snežana Ilošević – Ekološko društvo Bujanovac
  47. Snežana Milošević – Poslovno udruženje asocijacije lokalnih i nezavisnih medija “Lokal pres”
  48. Stanislav Polić – Visoka škola za ekonomiju i upravu
  49. Stanko Crnobrnja – Fakultet za medije i komunikaciju, Univerzitet Singidunum, Beograd
  50. Stevan Gvozdenović – Zavod za informatiku i statistiku grada Beograda
  51. Svetlana Jovanović – Fakultet organizacionih nauka, Beograd
  52. Tamara Vučenović – Radio Beograd 2
  53. Tanja Tatomirović – Microsoft Srbija
  54. Vesna Čarkanjev – PC-Press
  55. Vladan Atanasijević – Comtrade
  56. Vladan Živanović – NCR
  57. Vlado Delić – Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  58. Vukašin Obradović – Nezavisno udruženje novinara Srbije
  59. Vukosav Sredojević – Grand Netinfo Education
  60. Zoran Kovačević – Internet-Ogledalo
  61. Zorana Bizetić – ISCB NG Srbija
  62. Zvonko Damnjanović – Građanska čitaonica Evropa, Bor