Članovi Radne grupe za poglavlja 25 i 26

Koordinatori:     

Centar za obrazovne politike – COP / Ana Vušurović 

Istraživačka stanica Petnica / Nikola Božić

Članovi:              

  1. Aleksandar Marić – Istraživački centar za odbranu i bezbednost
  2. Aleksandar Pavlović – Klub 500
  3. Boris Spasić – Centar za interaktivnu pedagogiju
  4. Božana Peregi – NIK Eliksir plus doo
  5. Donka Banović – Pomoć deci
  6. Dragan Ranđelović – Društvo mladih istraživača Bor
  7. Filip Čolaković – Akademija nacionalnog razvoja
  8. Gordana Knežević Orlić – Izdavačka kuća KLETT
  9. Gordana Stanković – Udruženi građani Leksovca
  10. Irena Fiket – Klub 500
  11. Ivana Antonijević – Udruženje studenata sa hendikepom
  12. Jana Zabunov – Akademija ženskog preduzetništva
  13. Jasminka Čekić Marković – Društvo istraživača u obrazovanju u Srbiji
  14. Jasna Janković – Unija sindikata prosvetnih radnika
  15. Jelena Zunić Cicvarić – Mreža organizacija za decu Srbije
  16. Jovan Zubović – Institut ekonomskih nauka
  17. Lidija Županić Šuica – Edukacija za 21. vek
  18. Ljiljana Vasić – Pomoć deci
  19. Marija Kostić – Univerzitet Singidunum
  20. Marija Mijatović – Udruženje Centar Đorđe Vajfert
  21. Marina Ilić – Geoekološki centar
  22. Milena Stefanović – Forum za kulturu Evropskog pokreta u Srbiji
  23. Milica Grahovac – Centar za obrazovne politike
  24. Mirjana Ilić – KLETT društvo za razvoj obrazovanja
  25. Miroljub Milivojčević – Sindikat obrazovanja Srbije
  26. Naim Leo Beširi – Institut za evropske poslove
  27. Nikola Božić – Istraživačka stanica Petnica
  28. Pavle Pavković – Društvo za informatiku Srbije
  29. Petar Žmak – Građanske inicijative
  30. Radmila Gosović – Grupa MOST
  31. Radovan Cicvarić – Užički centar za prava deteta
  32. Radovan Živković – Centar za obrazovno liderstvo
  33. Slobodan Dobrić – Udruženje Vinčanski Neolit
  34. Snežana Milojković – Savez učitelja Republike Srbije
  35. Sofija Adžić – Ekonomski fakultet Subotica
  36. Stevan Nestorov – Pomoć porodici
  37. Sunčica Milosavljević – Asocijacija Nezavisna kulturna scena Srbije
  38. Tamara Simonović – Grupa za decu i mlade “INDIGO”
  39. Tamara Vukov – Grupa za analizu i kreiranje javnih politika
  40. Tijana Prizrenac – Klub studenata Fakulteta bezbednosti
  41. Veljko Stojanović – Udruženje nastavnika Duga
  42. Vesna Matić – Ekonomska škola “Valjevo”
  43. Vesna Pravdić – Unija sindikata prosvetnih radnika Srbije
  44. Vladimir Anđelković – Centar za istraživanje digitalne kulture
  45. Zvonko Damnjanović – Čitaonica EVROPA
  46. Željana Radojičić Lukić – Mreža organizacija za decu Srbije