Nauka i istraživanje, Obrazovanje i kultura

Koordinator:     

Ana Vušurović, Centar za obrazovne politike

Članovi:              

  1. Aleksandar Pavlović, Klub 500
  2. Petar Žmak, Građanske inicijative
  3. Boris Spasić, Centar za interaktivnu pedagogiju
  4. Donka Banović, Pomoć deci
  5. Dragan Ranđelović, Društvo mladih istraživača Bor
  6. Filip Čolaković, Akademija nacionalnog razvoja
  7. Gordana Knežević Orlić, Izdavačka kuća KLETT
  8. Gordana Stanković, Udruženi građani Leksovca
  9. Irena Fiket, Klub 500
  10. Jana Zabunov, Akademija ženskog preduzetništva
  11. Jasminka Čekić Marković, Društvo istraživača u obrazovanju u Srbiji
  12. Jasna Janković, Unija sindikata prosvetnih radnika
  13. Jelena Zunić Cicvarić, Mreža organizacija za decu Srbije
  14. Jovan Zubović, Institut ekonomskih nauka
  15. Ljiljana Vasić, Pomoć deci
  16. Marina Ilić, Geoekološli centar
  17. Milica Grahovac, Centar za obrazovne politike
  18. Mirjana Ilić, KLETT društvo za razvoj obrazovanja
  19. Miroljub Milivojčević, Sindikat obrazovanja Srbije
  20. Naim Leo Beširi, Institut za evropske poslove
  21. Nikola Božić, Istraživačka stanica Petnica
  22. Radmila Gosović, Grupa MOST
  23. Radovan Cicvarić, Užički centar za prava deteta
  24. Radovan Živković, Centar za obrazovno liderstvo
  25. Slobodan Dobrić, Udruženje Vinčanski Neolit
  26. Snežana Milojković, Savez učitelja Republike Srbije
  27. Stevan Nestorov, Pomoć porodici
  28. Sunčica Milosavljević, Asocijacija Nezavisna kulturna scena Srbije
  29. Tamara Simonović, Grupa za decu i mlade “INDIGO”
  30. Tijana Prizrenac, Klub studenata Fakulteta bezbednosti
  31. Veljko Stojanović, Udruženje nastavnika Duga
  32. Vesna Matić, Ekonomska škola “Valjevo”
  33. Vesna Pravdić, Unija sindikata prosvetnih radnika Srbije
  34. Vladimir Anđelković, Centar za istraživanje digitalne kulture
  35. Zvonko Damnjanović, Čitaonica EVROPA
  36. Željana Radojičić Lukić, Mreža organizacija za decu Srbije
  37. Tamara Vukov, Grupa za analizu i kreiranje javnih politika
  38. Marija Mijatović, Udruženje Centar Đorđe Vajfert
  39. Aleksandar Marić, Istraživački centar za odbranu i bezbednost
  40. Božana Peregi, NIK Eliksir plus doo
  41. Lidija Županić Šuica, Edukacija za 21. vek
  42. Sofija Adžić, Ekonomski fakultet Subotica
  43. Ivana Antonijević, Udruženje studenata sa hendikepom
  44. Milena Stefanović, Forum za kulturu