Članovi Radne grupe za Poglavlje 8

Koordinator:

 Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj – NALEDSlobodan Krstović,

Članovi:              

  1. Ana Petrović Vukićević – Udruženje reciklera Srbije
  2. Biljana Kitić – Samardžić Law Office
  3. Biljana Trifunović – „IFA“ D.O.O. Beograd
  4. Boban Stojanović – Ekonomski fakultet Niš
  5. Bogdan Gecić – Samardžić Law office
  6. Damir Petrović – Advokatska kancelarija Petrović Đorđević
  7. Dane Pribić – Centar za razvoj demokratskog društva “Europolis”
  8. Danijel Stevanović – Moravčević Vojnović i partneri advokatska kancelarija
  9. Desanka Jovičić – Centar za istraživanje, razvoj i primenu praktičnih znanja i veština CEIR
  10. Dragan Milutinović – Agencija za razvoj opštine Knjaževac
  11. Dragica Božinović – Udruženje poslovnih žena Srbije
  12. Dragiša Mijačić – InTER
  13. Dragomir Vasić -Evropska Vojvodina
  14. Dušan Popović – Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
  15. Goran Papović – Nacionalna organizacija potrošača Srbije
  16. Hadži Zoran Jovanović  – Grupa za razvojne projekte
  17. Ivan Đekić – Društvo ekonomista Niša – DEN
  18. Jana Zabunov – Akademija ženskog preduzetništva
  19. Jasminko Hadžisalihović – Pokret za Toleranciju
  20. Jovan Beara – Poslovno udruženje UVRA Novi Sad
  21. Ksenija Simović – Centar za evropske politike
  22. Marija Tasić – BT Legal aod Beograd
  23. Milica Subotić – Janković, Popović&Mitić a.o.d.
  24. Milivoje Jovanović – ENECA
  25. Mirjana Kranjac – Pokrajinski sekreatrijat za privredu, zapošljavanje i ravnopravnost polova
  26. Radica Gligorić – Centar za toleranciju i održivi razvoj – Centor Krčedin
  27. Radmila Milivojević – Evropski pokret u Srbiji
  28. Rodoljub Živadinović – Savez pčelarskih organizacija Srbije
  29. Slađana Sredojević – Udruženje banaka Srbije
  30. Slavenko Grgurević – Unija poslodavaca Srbije
  31. Sofija Adžić – Ekonomski fakultet Subotica
  32. Srđan Dimitrijević – Evropski pokret Leskovac
  33. Srđana Petronijević – Moravčević Vojnović i partneri advokatska kancelarija
  34. Tatjana Ivanović – PU Međunarodni transport, Beograd
  35. Vera Vida – Centar potrošača Srbije
  36. Zoran Pendić – Savez inženjera i tehničara Srbije
  37. Zoran Škobić – Savez računovođa Srbije
  38. Zoran Vujović – Asocijacija malih i srednjih preduzeća i preduzetnika