Članovi Radne grupe za Poglavlje 20

Koordinator:

Ekonomski institut/ Sanja Filipović

Članovi:

  1. Aleksandar Gračanac -Privredna komora Srbije
  2. Aleksandar Lojpur – Pokret akcionara radnika i sindikata Srbije PARISS
  3. Aleksandra Jovanović – Narodna skupština Srbije
  4. Ana Firtel – Savet stranih investitora
  5. Ana Milićević – Privredna komora Beograd
  6. Andrea Vuković – Ekonomski institut
  7. Biljana Avramović – Građevinski klaster DUNDJER, Niš
  8. Blagoje Paunović – Ekonomski fakultet Beograd
  9. Bojan Krstić – Ekonomski fakultet Univerziteta u Nišu
  10. Bojana Milošević – Asocijacija MSP
  11. Božidar Leković – Ekonomski fakultet Subotica
  12. Damir Petrović – Advokatska kancelarija Petrovic Djordjevic
  13. Dina Rakin – Evropski pokret u Srbiji
  14. Donka Radović – POLUX klastera Kikinda
  15. Dragan Pantić – Inovacioni centar naprednih tehnologija CNT doo Niš, Elektronski fakultet Niš
  16. Dragiša Mijačić – Institut za teritorijalni ekonomski razvoj
  17. Dražen Deranja – NVO BIO ALPE ADRIA PANNONIA
  18. Dušica Dragin – Klaster kreativne industrije Vojvodine
  19. Emilija Živković – Emi catering
  20. Filip Čolaković – Akademija nacionalnog razvoja
  21. Goran Mitrović – Narodni parlament
  22. Goran Sečujski – Centra za razvoj preduzetništva i finansijsku edukaciju
  23. Gordana Danilović Grković – Poslovno tehnološki inkubator tehničkih fakulteta
  24. Gordana Đurđević – Slovo
  25. Igor Vijatov – Automobilski klaster Srbije
  26. Ivan Bjelajac – Asocijacija MSP
  27. Jasna Čordaš – Europski klaster Alpe Adria Pannonia
  28. Jelena Stojanović – Privredna komora Novi Sad
  29. Jovana Ninković Majstorović – Privredna komora Beograda
  30. Lidija Barjaktarović – Univerzitet Singidunum, Poslovni fakultet
  31. Ljubodrag Crvkotić – Samostalni sindikat metalaca Srbije
  32. Marija Reljić – Ekonomski institut
  33. Marina Blagojević – IKT Mreža
  34. Marko Stojanović – Zapadnobalkanski institut
  35. Mihailo Gajić – Institut za industrijske odnose
  36. Milan Ristić – Privredna komora Srbije
  37. Milan Šolaja – Vojvođanski IKT klaster
  38. Milica Drinjaković – Privredna komora Beograda
  39. Milivoje Jovanović – Economic Expert Community Association
  40. Mirjana Kranjac – Pokrajinski sekreatrijat za privredu, zaposljavanje i ravnopravnost polova
  41. Miroslava Jovanović – Novex
  42. Miroslava Mima Perišić – Udruženje žene na prekretnici
  43. Momčilo Bikicki – Unija poslodavaca Srbije
  44. Nebojša Bogdanović – Regionalna privredna komora Niš
  45. Nenad Radujević – Belgrade fasion week
  46. Radmila Milivojević – ISAC fond/Evropski pokret u Srbiji
  47. Radovan Živković – Centar za obrazovno liderstvo
  48. Ranka Miljenović – Centar za evropske politike
  49. Ratko Filipović – Privredna komora Vojvodine
  50. Sanja Popović Pantić – Udruženje poslovnih žena Srbije
  51. Saša Ristić – Komora malih i srednjih preduzeć i preduzetnika
  52. Slađana Milojević – Cluster FACTS
  53. Slobodan Knežević – Slobodna carinska zona Novi Sad
  54. Slobodan Krstović – NALED
  55. Slobodan Marić – Ekonomski fakultet Subotica
  56. Slobodan Morača – Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu
  57. Slobodan Stojanović – NVO Obzir
  58. Snežana Simin – PRofessionGroup
  59. Sofija Adžić – Ekonomski fakultet u Subotici
  60. Srđan Dimitrijević – Evropski pokret u Srbiji – Leskovac
  61. Srđan Vezmar – Regionalna razvojna agencija Bačka
  62. Stanko Krstin – Unija poslodavaca Vojvodine
  63. Suzana Stefanović – Ekonomski fakultet Univerziteta u Nišu
  64. Svetlana Kisić – Dostignuća mladih u Srbiji
  65. Tatjana Kalezić – Klaster kreativnih industrija Vojvodine
  66. Tatjana Maglić – Europski klaster Alpe Adria Pannonia
  67. Velimir Vukadin – Srpska asocijacija malih i srednjih preduzeća (SAMSP)
  68. Violeta Domanović – Ekonomski fakultet Univerziteta u Kragujevcu
  69. Vladimir Dodić – Regionalna komora Niš
  70. Vladimir Mićić – Ekonomski fakultet Univerziteta u Kragujevcu
  71. Vladimir Pandurov – Vojvođanski metalski klaster
  72. Zoran Malev – Sindikat nezaposlenih
  73. Zoran Pendić – Savez inzenjera i tehnicara Srbije
  74. Zoran Stojanović – Gradska opština Medijana Niš
  75. Zoran Vujović – Samostalni sindikat metalaca Srbije
  76. Zorica Marić – bez afiliacije