RG Poljoprivreda - članovi

Koordinatori:

Dragan Roganović, Mreža za ruralni razvoj Srbije

Ivan Knežević, Evropski pokret u Srbiji

Članovi: 

    1. Aleksandar Jovanović, Regionalna PKS Valjevo
    2. Aleksandar Milovanović, Srpsko udruženje mladih poljoprivrednika SUMP
    3. Aleksandar Pajić, Nacionalna asocijacija prerađivača mesa
    4. Aleksandar Petrović, Klaster Panonska Rakija
    5. Aleksandra Brzaković, AgroVet Management Project
    6. Aleksandra Novaković, Naučni institut za prehrambene tehnologije Novi Sad
    7. Andrija Pejović, Evropski projektni centar
    8. Bata Eržebet, GAZDAKER
    9. Blagoje Kovačević, Privredno društvo ”Centar za strna žita” d.o.o. Kragujevac
    10. Biljana Radojević, Savez poljoprivrednih inženjera i tehničara Srbije
    11. Boban Kostandinović, Regionalna Agencija za razvoj istočne Srbije – Raris
    12. Bojan Rajin, Organizacija Ranch Rain
    13. Bogdan Marković, Nacionalni klaster šumarstva i bliskih sektora
    14. Božo Joković, Udruženja voćara Eko voće Arilje
    15. dr Branko Miljanović, Društvo za zaštitu i proučavanje riba
    16. Danica Rajin, Organizacija Ranch Rain
    17. Darko Drobnjak, Centar za očuvanje autohtonih rasa
    18. Dejan Maksimović, Banatska platforma
    19. Drago Cvijanović, Institut za ekonomiku poljoprivrede
    20. Dragan Fišćag, AgroLogistik
    21. Dragan Nedeljković, Asocijacija poljoprivrednika Srbije APS
    22. Dražen Deranja, NVO Bio Alpe Adria Pannonia
    23. Esad Hodžić, Regionalni centar za razvoj poljoprivrede i sela, Sjenica
    24. George Subu, Asocijacija za poljoprivredu, selo i informisanje
    25. Goran Čekerinac, Unija poljoprivrednih proizvođača
    26. Goran Janjić, Nacionalna asocijacija prerađivača mleka-SEDA
    27. Goran Jovanov, Udruženje poljoprivrednika Samos
    28. Goran Papović, Nacionalno udruženje potrošača Srbije
    29. Goran Puača, Udruženje Futoški kupus
    30. Gordana Ristić, Poslovno udruženje za stočarstvo “Zajednica Stočarstva”
    31. Hadži Zoran Jovanović, Inovativni klaster ”Panonska pčela”
    32. Igor Ilić, Udruženje “Razvoj sela”
    33. Ivana Antonijević, Regionalna razvojna agencija “Braničevo – Podunavlje” d.o.o.
    34. Ivana Stefanović Ristin, Leader+, Banatski Karlovac
    35. Jan Boćanski, Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Novom Sadu
    36. Jasna Čordaš, NVO Bio Alpe Adria Pannonia
    37. Jaroslav Fobri, Staropazovačko udruženje poljoprivrednika
    38. Jelena Trajković, Udruženje poljoprivrednika Samos
    39. Jelisaveta Grupković, Centar lokalne demokratije LDA
    40. Jonel Subić, Institut za ekonomiku poljoprivrede
    41. Jovica Jakšić, Unija poljoprivrednika Bavanište
    42. Ksenija Simović, CEP
    43. Lela Tasić, Asocijacija potrošača Srbije
    44. Marija Grbić, Samostalni sindikat zaposlenih u poljoprivredi, prehrambenoj, duvanskoj industriji i vodoprivredi Srbije
    45. Marko Cvijanović, Ruralni centar “Sova”
    46. Marko Stojanović, WEBIN
    47. Milka Nedeljković, Turizam u selima
    48. Milica Zarić, Monitoring konsultant EU fondova
    49. Miljan Peljević, Udruženje “Moj seljak”
    50. Mira Milinković, UPJ Čačanska jabuka
    51. Mirjana Đorđević Gavrilović, Regionalna privredna komora Valjevo
    52. Mirjana Lazović, Evropski projektni centar
    53. Miroslav Urošević, Veterinarska komora Srbije
    54. Miodrag Bradonjić, Samostalni sindikat zaposlenih u poljoprivredi, prehrambenoj, duvanskoj industriji i vodoprivredi Srbije
    55. Miodrag Milošević, Asocijacija za razvoj opštine Bor
    56. Miriz Turković, Opština Sjenica/zamenik predsednika opštine
    57. Mirko Petrović, Entuzijasti Kučevo
    58. Natalija Bogdanov, Poljoprivredni fakultet Beograd
    59. Nataša Gligorijević, Centar za održivi razvoj Srbije
    60. Nataša Vukmirović, Link plus
    61. Nebojša Zlatković, Visoka Poljoprivredno Prehrambena škola, Prokuplje
    62. Neda Domanović, Prirodno-matematički fakultet u Novom Sadu
    63. Nenad Nikolić, Udruženje POKRET ZDRAVO
    64. Ognjan Ilić, Udruženje proizvođača lešnika Srbije
    65. Olivera Đuragić, Naučni institut za prehrambene tehnologije
    66. Olivera Veselinović, Udruženje Rural Srbija
    67. Ostoja Rajić, Eko traktor i eko sistem za navodnjavanje
    68. Organizacija za poštovanje i brigu o životinjama – ORCA
    69. Pavle Jovanov, Naučni institut za prehrambene tehnologije, Novi Sad
    70. Predrag Ikonić, Naučni institut za prehrambene tehnologije, Novi Sad
    71. Petar Kljajić, Institut za pesticide i zaštitu životne sredine, Beograd – Zemun
    72. Ratomirka Jovanović, Udruženje žena sela Potpeca
    73. Slaviša Dumić, Udruženje proizvođača ”Sjeničko jagnje”
    74. Slavka Jovanović, SN Agrar
    75. Smail Ejupović, Udruženje poljoprivrednih proizvođača “Kominje”
    76. Stela Strsoglavec, Centar za obrazovanje odraslih ”Educa Humana”
    77. Stevica Marković, Udruženje ”Leskovački ajvar”
    78. Sunčica Savović, “Žita Srbije”, Udruženje za unapređenje proizvodnje i izvoza žitarica i uljarica
    79. Tibor Kenjveš, Fakultet za biofarming, Bačka Topola
    80. Tijana Prizrenac, Klub studenata Fakulteta Bezbednosti
    81. Vanja Kovačević, Udruženje proizvođača mleka Srbije
    82. Vedran Tomić, Institut za primenu nauke u poljoprivredi
    83. Veselina Pelagić, Fondacija za razvoj domaćinstva
    84. Vesna Vandić, Fakultet za primenjenu ekologiju Futura, Univerzitet Singidunum
    85. Vladan Malešev, IPM
    86. Vladan Ugrenović, PSS Institut “Tamiš”
    87. Vladimir Filipović, Institut za proučavanje lekovitog bilja “Dr Josif Pančić”
    88. Vladimir Janković, UNEKOOP
    89. Vladica Pavlović, Lokalna kuća razvoja Brusa
    90. Zlatan Đurić, Unija poljoprivrednh proizvođača
    91. Zoran Katrinka, Veterinarska komora Srbije
    92. Zoran Nikolić, Nacionalna organizacija potrošača Srbije
    93. Zoran Sefekerinac, Agrarni (Banatski) forum