Članovi Radne grupe za poglavlja 30 i 31

Koordinator:

Igor Novaković, ISAC Fond

Članovi Radne grupe za Poglavlje 30:

  1. Aleksej Tarasjev – Institut za biološka istraživanja
  2. Bojana Selaković – Građanske inicijative
  3. Bojana Todorović – nezavistan ekspert
  4. Dane Pribić – Centar za razvoj demokratskog društva Europolis
  5. Dušan Protić – Centar za evropske politike
  6. Ivana Lazarević 
  7. Jelena Šapić – Centar za istraživanje javnih politika
  8. Jovana Perkučin – ISAC Fond
  9. Marina Šestović – Fakultet za ekonomiju, finansije i administraciju
  10. Mirjana Kranjac – Fakultet tehničkih nauka, Univerzitet u Novom Sadu
  11. Nemanja Todorović Štiplija -European Western Balkans i Centar za savremene politike
  12. Predrag Bjelić – Ekonomski fakultet univerziteta u Beogradu
  13. Predrag Cvetković – redovni profesor, Pravni fakultet u Nišu
  14. Sanja Filipović – Ekonomski institut
  15. Snežana Avrić – Fakultet za ekonomiju, finansije i administraciju
  16. Tibor Moldvai – Institut za evropske poslove

 

Članovi Radne grupe za Poglavlje 31:

  1. Adel Abusara – Tim Evropa
  2. Aleksandar Bogdanović – Evropski pokret u Srbiji
  3. Aleksandra Joksimović – Centar za spoljnu politiku
  4. Dragan Đukanović – Institut za međunarodnu politiku i privredu
  5. Đorđe Popović – Beogradski fond za političku izuzetnost
  6. Filip Čolaković – Akademija Nacionalog  razvoja
  7. Filip Ejdus – Fakultet političkih nauka
  8. Irina Rizmal – ekspertkinja za sajber bezbednost
  9. Isidora Stakić – Beogradski centar za bezbednonu politiku
  10. Jelena Radoman – samostalna istraživačica
  11. Katarina Đokić – Beogradski centar za bezbednosnu politiku
  12. Maja Divac – produkcijska grupa Mreža
  13. Marko Savković – Beogradski fond za političku izuzetnost
  14. Milan Igrutinović – Institut za evropske studije
  15. Milan Krstić – Fakultet političkih nauka
  16. Milovan Milošević – Atlantski savet Srbije
  17. Mirjana Kosić – Transconflict
  18. Natan Albahari – ISAC Fond
  19. Nemanja Todorović Štiplija – Centar savremene politike (European Western Balkans)
  20. Nenad Stakić – Fakultet za bezbednost
  21. Seška Stanojlović – potpredsednik, Helsinški odbor za ljudska prava
  22. Stevan Nedeljković – Centar za društveni dijalog i regionalne inicijative
  23. Tibor Moldvai – Institut za evropske poslove