Članovi Radne grupe za poglavlja 30 i 31

Koordinator:

ISAC FondIgor Novaković

Članovi Podgrupe za Poglavlje 30:

  1. Aleksej Tarasjev – Institut za biološka istraživanja
  2. Bojana Selaković – Građanske inicijative
  3. Bojana Todorović – nezavistan ekspert
  4. Dane Pribić – Centar za razvoj demokratskog društva Europolis
  5. Dušan Protić – Centar za evropske politike
  6. Ivana Lazarević – bez afilijacije
  7. Jadranka Jelinčić – Centar za primenjene evropske studije
  8. Jelena Šapić – Centar za istraživanje javnih politika
  9. Jovana Perkučin – ISAC Fond
  10. Marina Šestović – Fakultet za ekonomiju, finansije i administraciju
  11. Mirjana Kranjac – Fakultet tehničkih nauka, Univerzitet u Novom Sadu
  12. Nemanja Todorović Štiplija -European Western Balkans i Centar za savremene politike
  13. Predrag Bjelić – Ekonomski fakultet univerziteta u Beogradu
  14. Predrag Cvetković – redovni profesor, Pravni fakultet u Nišu
  15. Sanja Filipović – Ekonomski institut
  16. Snežana Avrić – Fakultet za ekonomiju, finansije i administraciju
  17. Tibor Moldvai – Institut za evropske poslove
  18. Ivan Vejvoda – Fondacija Centar za demokratiju
  19. Nikola Burazer – Centar za savremenu politiku
  20. Nikola Cuckić – Centar za savremenu politiku

 

Članovi Podgrupe za Poglavlje 31:

  1. Adel Abusara – Tim Evropa
  2. Aleksandar Bogdanović – Evropski pokret u Srbiji
  3. Aleksandra Joksimović – Centar za spoljnu politiku
  4. Dragan Đukanović – Institut za međunarodnu politiku i privredu
  5. Đorđe Popović – Beogradski fond za političku izuzetnost
  6. Filip Čolaković – Akademija Nacionalog  razvoja
  7. Filip Ejdus – Fakultet političkih nauka
  8. Irina Rizmal – ekspertkinja za sajber bezbednost
  9. Isidora Stakić – Beogradski centar za bezbednonu politiku
  10. Jadranka Jelinčić – Centar za primenjene evropske studije
  11. Jelena Radoman – samostalna istraživačica
  12. Katarina Đokić – Beogradski centar za bezbednosnu politiku
  13. Maja Divac – produkcijska grupa Mreža
  14. Marko Savković – Beogradski fond za političku izuzetnost
  15. Milan Igrutinović – Institut za evropske studije
  16. Milan Krstić – Fakultet političkih nauka
  17. Milovan Milošević – Atlantski savet Srbije
  18. Mirjana Kosić – Transconflict
  19. Natan Albahari – ISAC Fond
  20. Nemanja Todorović Štiplija – Centar savremene politike (European Western Balkans)
  21. Nenad Stakić – Fakultet za bezbednost
  22. Seška Stanojlović – potpredsednik, Helsinški odbor za ljudska prava
  23. Stevan Nedeljković – Centar za društveni dijalog i regionalne inicijative
  24. Tibor Moldvai – Institut za evropske poslove
  25. Ivan Vejvoda – Fondacija Centar za demokratiju
  26. Nikola Burazer – Centar za savremenu politiku
  27. Nikola Cuckić – Centar za savremenu politiku