Članovi Radne grupe za Poglavlje 23

Koordinator:

Milan Antonijević, Kuća ljudskih prava

Članovi:

  1. Aleksandar Lojpur Pokret akcionara radnika i sindikata Srbije PARISS
  2. Aleksandra Ložić – Udruženje građana Europius
  3. Aleksandar Milijašević – Dijalog Valjevo
  4. Aleksandar Popov – Centar za regionalizam
  5. Aleksandar Prica – Asocijacija Duga
  6. Aleksandar Simurdić  Evropski pokret Novi Sad
  7. Aleksandar Stojanović – Centar za razvoj lokalnih sredina iz Kosovske Mitrovice
  8. Amel Kurbegović  NVO Prijatelji Brodareva
  9. Ana Toskić – Partneri za demokratske promene
  10. Biljana Stanojević – Pravno dokumentaciona kancelarija PRADOK
  11. Bobana Macanović – Autonomni ženski centar
  12. Bojan Petković  Alumni klub Pravosudne akademije
  13. Bojana Selaković – Građanske inicijative
  14. Borivoje Đorđević – Narodni parlament Leskovac
  15. Dane Pribić – Centar za razvoj demokratskog društva “Europolis”
  16. Danijela Stojković Jovanović – NVO Svet i Dunav
  17. Hartefakt Fond
  18. Dejan Marković – Forum Roma Srbije
  19. Dragan Đorđević – CHRIS Mreža
  20. Dragan Popović  Centar za praktičnu politiku
  21. Dušan Pokuševski  Beogradski centar za ljudska prava
  22. Fahrudin Kladničanin – Akademska inicijativa “Forum 10”
  23. Goran Mitrović – Narodni parlament Leskovac
  24. Gordana Stojanović – Udruženje multiple skleroze Vranje
  25. Izabela Kisić – Helsinški odbor za ljudska prava
  26. Jasmina Elesković – Udruženje pravnika “IUSTITIA”
  27. Jasmina Miković  PRAXIS
  28. Jelena Gajić – Udruženje sudijskih i tužilačkih pomoćnika
  29. Jelena Krstić – Fond za humanitarno pravo
  30. Jelena Vasiljević – Labris
  31. Jovana Krivokuća Milovanović – Forum mladih sa invaliditetom
  32. Jovana Spremo – Komitet pravnika za ljudska prava Yucom
  33. Jovanka Todorović – Gayten LGBT
  34. Katarina Đokić – Beogradski centar za bezbednosnu politiku
  35. Ljiljana Tekić Gavrilov – Zajedno Zajedno
  36. Maja Stojanović – Građanske inicijative
  37. Marija Demić  Centar za prava Romkinja Niš
  38. Marija Kostić – Univerzitet Singidunum
  39. Marina Matić Bošković – Udruženje javnih tužilaca i zamenika javnih tužilaca Srbije
  40. Maša Pavlović – Inicijativa za prava osoba sa invaliditetom
  41. Milan Janković – Udruženje studenata sa hendikepom
  42. Miodrag Nedeljković – Inicijativa za razvoj i saradnju
  43. Mirjana Bogdanović – Gej strejt alijansa GSA
  44. Mirjana Džuverović – Mreža organizacija za decu Srbije
  45. Miša Majić – Centar za pravosudna istraživanja CEPRIS
  46. Nataša Đereg – Centar za ekologiju i održivi razvoj CEKOR
  47. Nataša Vučković – Fondacija Centar za demokratiju
  48. Nataša Vukmirović – LINK PLUS
  49. Nedim Sejdinović – Nezavisno društvo novinara Vojvodine
  50. Nemanja Nenadić – Transparentnost Srbija
  51. Nina Nicović – Asocijacije pravosudnih savetnika Srbije
  52. Omer Hadžiomerović – Društvo sudija Srbije
  53. Pavle Dimitrijević – Centar za istraživanje, transparentnost i odgovornost CRTA
  54. Radovan Cicvarić – Užički centar za prava deteta
  55. Sanja Ćopić – Viktimološko društvo Srbije
  56. Saša Đorđević – Beogradski centar za bezbednosnu politiku
  57. Semiha Kačar – Sandžački odbor za ljudska prava
  58. Slađanka Milošević – Sindikat pravosuđa Srbije
  59. Snežana Ilić  Centar za razvoj civilnog društva
  60. Snežana Milčić – Zajedno Zajedno
  61. Stefan Šparavalo – Da se zna
  62. Strahinja Brajušković – NVO Civilnet
  63. Tamara Filipović Stevanović – Nezavisno udruženje novinara Srbije
  64. Vesna Nikolić-Ristanović – Viktimološko društvo Srbije
  65. Vesna Zorić – Egal NVO
  66. Višnja Šijačić – Fond za humanitarno pravo
  67. Vladimir Beljanski – Centar za pravosudna istraživanja CEPRIS
  68. Vladimir Mihajlović  Centar za evropske politike
  69. Zlatko Mavrić – Sveti Spas, Udruženje građana za pomoć raseljenima sa KiM
  70. Zoran Gavrilović – Biro za društvena istraživanja BIRODI